Вітаю! Цю публікацію я, Наталія Чернега, написала сама. Адже хочу поділитися з вами своїми враженнями від участі у ІV симпозіумі опініон лідерів нутриціології та дієтології з міжнародною участю від НАНДУ. Моя доповідь стосувалась корекції харчування дітей раннього віку з розладами аутистичного спектра (РАС).
Корекція харчування при аутизмі в Україні
Ця тема вкрай важлива для фахівців у сфері дитячої нутриціології та гастроентерології. Вона вимагає глибокого розуміння та комплексного підходу, адже правильне харчування має потенціал для значного покращення якості життя дітей з РАС. Важливість цієї теми неможливо оцінити, особливо в Україні, де потреба у розвитку та популяризації знань про аутизм та особливо корекцію харчування у дітей з РАС є дуже актуальною.
Протягом симпозіуму ми мали чудову можливість почути думки та дослідження від провідних міжнародних та українських експертів, обмінятися досвідом та новітніми підходами у сфері нутриціології та дієтології. Це була унікальна можливість для всіх нас зануритися в обговорення та розробку нових стратегій, які допоможуть покращити стан здоров'я наших маленьких пацієнтів.
Я переконана, що обмін знаннями та досвідом між фахівцями є ключем до розробки ефективних підходів у лікуванні та догляді за дітьми з розладами аутистичного спектра через корекцію харчування. Наша спільна робота та зусилля допоможуть забезпечити краще майбутнє для цих дітей, а також підвищити рівень обізнаності та підтримки серед батьків та опікунів по всій Україні 💚
Дякую організаторам за включення таких важливих тем у програму симпозіуму та запрошення. Будемо працювати разом над тим, щоб кожна дитина мала можливість на повноцінне та щасливе життя!
Протягом симпозіуму ми мали чудову можливість почути думки та дослідження від провідних міжнародних та українських експертів, обмінятися досвідом та новітніми підходами у сфері нутриціології та дієтології. Це була унікальна можливість для всіх нас зануритися в обговорення та розробку нових стратегій, які допоможуть покращити стан здоров'я наших маленьких пацієнтів.
Я переконана, що обмін знаннями та досвідом між фахівцями є ключем до розробки ефективних підходів у лікуванні та догляді за дітьми з розладами аутистичного спектра через корекцію харчування. Наша спільна робота та зусилля допоможуть забезпечити краще майбутнє для цих дітей, а також підвищити рівень обізнаності та підтримки серед батьків та опікунів по всій Україні 💚
Дякую організаторам за включення таких важливих тем у програму симпозіуму та запрошення. Будемо працювати разом над тим, щоб кожна дитина мала можливість на повноцінне та щасливе життя!