ШКОЛА ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ НАТАЛІЇ ЧЕРНЕГИ
-30% НА ВСІ ОНЛАЙН-КУРСИ
Навчіться вводити прикорм, позбудьтесь істерик за столом, вибудуйте сильну імунну систему малюка, дізнайтесь правду про продукти з полиць супермаркетів з нашими курсами!
Школа дитячого харчування дає знання батькам з питань дитячого харчування від першого дня народження дитини й до підліткового віку.

Ми допомагаємо подолати проблемне ставлення до їжі. Вчимо обирати здорові продукти, наповнювати раціон новими смаками, компенсувати вибіркове харчування та пояснюємо, як стати добрим прикладом здорових харчових звичок для своєї дитини.

Наші онлайн-курси створені лікарями для батьків. Кожен курс містить максимум корисної інформації та викладений зрозумілою для батьків мовою. Усі поради й рекомендації розраховані на звичайну українську сім'ю та наші реалії - продукти на полицях супермаркетів, їхній склад та вартість, стиль життя та кліматичну зону. Тільки дійсно актуальні та доступні поради для кожної сім'ї!
Чому нам можна довіряти?
Наталія Чернега
Авторка й кураторка курсу
Дитячий гастроентеролог та педіатр, доктор медичних наук, засновниця дитячого медичного центру “Педіатр і Я”. Уже понад 20 років вона допомагає молодим батькам налагодити здорове харчування діток. Поглиблено займається проблемами перебірливого харчування та ожиріння, а також захворюваннями травної системи дітей.