ШКОЛА ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ НАТАЛІЇ ЧЕРНЕГИ
Принципи терапії харчування для дітей з розладами харчової поведінки
Як лікувати булімію, анорексію та переїдання
Одним із найбільш частих розладів у дітей та підлітків є нервова анорексія (НА), нервова булімія та неконтрольоване переїдання. Незбалансоване харчування, яке характерно для цих розладів, є небезпечним порушенням здоров'я і тому його відновлення є основною складовою лікування.

Для дітей з нервовою анорексією й втратою маси тіла основною ціллю є відновлення ваги, а при переїданні —стабілізація ваги та нормалізація харчової поведінки. При нервовій булімії та переїданні важливо забезпечити адекватний режим та об'єм харчування.

Недостатнє харчування в разі анорексії приводить до:

  • затримки полового дозрівання, нерегулярним менструаціям

  • погіршення психологічного стану, зниження концентрації

  • порушення роботи серця (низький пульс та тиск)

  • запорів, головного болю, зневоднення

  • проблем зі шкірою, ламкого волосся та нігтів, руйнування емалі зубів.

Вибір тактики лікування анорексії виробляється на основі оцінок ступенів ризику для життя підлітка. Якщо ІМТ нижче 13 або нижче 70% і критично низькі показники такі, як пульс, АД, температура тіла, дитина повинна перебувати під наглядом лікарів. В інших випадках підліток може отримати консультативну допомогу.

Школа дитячого харчування Наталії Чернеги
У нашій Школі дитячого харчування та медичному центрі «Педіатр і Я» ми працюємо з випадками різної складності. Наші спеціалісти: психолог, психіатр, гастроентеролог, спеціалісти з сенсорної інтеграції, а також харчування розробляють унікальні індивідуальні програми лікування, аби допомогти сім’ї позбутися таких захворювань, як булімія, анорексія та переїдання.

Телефонуйте та записуйтесь на консультації, аби перестати ризикувати здоров'ям дитини.


Записуйтесь на консультацію та отримуйте якісну медичну допомогу від команди Наталії Чернеги та Школи дитячого харчування
Тести та статті, які можуть вас зацікавити