ШКОЛА ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ НАТАЛІЇ ЧЕРНЕГИ
Тест на визначення рівня самооцінки
Низька самооцінка призводить до менших успіхів у соціалізації та більших ризиків розвитку психологічних проблем. Пройдіть тест та дізнайтесь свій рівень самооцінки.
Тест на визначення рівня самооцінки
Прочитайте твердження і вкажіть "Так" чи "Ні". У кінці тесту ви знайдете ключі до розуміння вашого результату тесту.
 • 1
  Я хвилююсь про думку оточуючих щодо мене, гостро реагую на їхню критику. / Моя дитина хвилюється про думку оточуючих щодо себе та гостро реагує на їхню критику.
 • 2
  Мені не вистачає завзятості й наполегливості, аби досягати поставлених цілей. / Моїй дитині не вистачає завзятості й наполегливості, аби досягати поставлених цілей.
 • 3
  Мені хочеться змінити свою зовнішність, оскільки я не вдоволений або невдоволена нею. / Моїй дитині хочеться змінити свою зовнішність, оскільки вона не вдоволена нею.
 • 4
  Якщо хтось приділяє мені багато уваги, я ставлюсь до такого з недовірою, підозрою, нервозністю та/або лякаюсь. / Якщо хтось приділяє моїй дитині багато уваги, це викликає в нього або в неї недовіру, підозру, нервозність і може лякати.
 • 5
  Іноді в мене бувають похмурі, сумні, песимістичні думки, які псують мій гарний настрій. / Іноді в моєї дитини бувають сумні песимістичні думки, які псують її настрій.
 • 6
  Я не дуже добре розумію, чому та за що мене люблять мої близькі, а друзі продовжують спілкуватись. / Моя дитина не розуміє чому та за що її люблять близькі, а друзі продовжують спілкуватись.
 • 7
  Мені здається, що більшість моїх однолітків досягли набагато більше, аніж я. Усе тому, що вони красивіші або смішніші, або кращі за мене. / Моїй дитині здається, що більшість однолітків досягли набагато більшого, аніж вона. Усе тому, що вони красивіші, або смішніші, або кращу за неї.
 • 8
  Мені здається, що любов потрібно заслуговувати. Потрібно постійно догоджати людині, бо якщо я перестану це робити, мене перестануть любити й потім покинуть. / Моїй дитині здається, що любов потрібно заслуговувати. Потрібно постійно догоджати людині, бо якщо вона перестане це робити, її перестануть любити й потім покинуть.
 • 9
  Я відчуваю сором, якщо випадково штовхну незнайомця, наступлю йому на ногу чи випадково завдам дискомфорту. / Моя дитина відчуває сором, якщо випадково штовхне незнайомця, наступить йому на ногу чи випадково завдасть дискомфорту.
 • 10
  Я з тривогою дивлюсь на своє майбутнє і хвилююсь за нього. Саме тому мені складно й страшно будувати плани на майбутнє. / Моя дитина з тривогою дивиться на власне майбутнє і хвилюється за нього. Саме тому їй складно й страшно будувати плани на майбутнє.
Тепер порахуйте кількість відповідей "так" і подивіться ключ до тесту.

Якщо ви відповіли "так" на більш ніж 5 пунктів, скорші за все у вас чи вашої дитини занижена самооцінка.

Якщо ви відповіли "так" на більш ніж 10 пунктів, скоріш за все у вас чи вашої дитини дуже низький рівень самооцінки.


Ваша конфіденційність важлива для нас. Результати повністю анонімні. Результати тесту не є достатніми для встановлення діагнозу. Рекомендуємо звернутись на консультацію до психолога, психотерапевта чи психіатра.
Записуйтесь на консультацію та отримуйте якісну медичну допомогу від команди Наталії Чернеги та Школи дитячого харчування
Тести та статті, які можуть вас зацікавити