ШКОЛА ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ НАТАЛІЇ ЧЕРНЕГИ
Тест на виявлення тривожності
Депресивний розлад поширений у дітей та підлітків у всьому світі, але він часто не розпізнається. Захворюваність на депресію зростає в більшості дітей після статевого дозрівання. Депресія є порушенням настрою, пригніченням фізичної та психологічної активності, придушенням власних бажань. Вона має багато різних симптомів, що ускладнює її виявлення батьками, вчителями та близькими.
Тест на виявлення схильності до тривожності
Прочитайте твердження і вкажіть "Так" чи "Ні". У кінці тесту ви знайдете ключі до розуміння вашого результату тесту.

Ваше (або вашої дитини) самопочуття протягом останніх двох тижнів, у тому числі сьогодні:
 • 1
  Я досить часто перевтомлююсь від того, що сильно нервуюсь та перебуваю в напруженому стані. / Моя дитина часто перевтомлюється від того, що сильно нервується та перебуває в напруженому стані.
 • 2
  Іноді мені здається, що Я та моє життя нічого не варті. / Іноді моя дитина думає, що вона сама та її життя нічого не варті.
 • 3
  Я часто відчуваю себе невдахою. Мені важко розслабитись та відпочити. / Моя дитина відчуває себе невдахою та не може нормально розслабитись і відпочити.
 • 4
  Я хотів або хотіла б бути таким же щасливим, як і більшість інших людей. / Моя дитина хотіла б бути такою ж щасливою, як і більшість інших людей.
 • 5
  Я більш чутлива або чутливий до життєвих негараздів, аніж більшість людей. / Моя дитина більш чутлива до життєвих негараздів, аніж більшість людей.
 • 6
  Іноді мені здається, що переді мною постають життєві труднощі, які мені не під силу. / Моя дитина думає, що перед нею постають життєві труднощі, які мені не під силу.
 • 7
  Іноді мені складно тримати себе в руках і я відчуваю, що от-от зірвусь. / Моя дитина іноді ледь тримає себе в руках і відчуває, що от-от втратить контроль.
 • 8
  Будь-яке очікування завжди нервує мене. / Мою дитину нервує будь-яке очікування.
 • 9
  Я переймаюсь тим, що можу запанікувати й показатись посміховиськом, роблячи навіть щоденні справи. / Моя дитина переймається та панікує, аби не виставити себе посміховиськом під час виконання щоденних справ.
 • 10
  У мене часто буває тремтіння чи пришвидшене серцебиття без причини. / У моєї дитини часто буває тремтіння або пришвидшене серцебиття без причини.
Тепер порахуйте кількість відповідей "так" і подивіться ключ до тесту.

5-7 відповіді "так" — середній рівень тривожності
8-10 відповідей "так" — у вас високий рівень тривожності


Ваша конфіденційність важлива для нас. Результати повністю анонімні. Результати тесту не є достатніми для встановлення діагнозу. Рекомендуємо звернутись на консультацію до психолога, психотерапевта чи психіатра.
Записуйтесь на консультацію та отримуйте якісну медичну допомогу від команди Наталії Чернеги та Школи дитячого харчування

Тести та статті, які можуть вас зацікавити