ШКОЛА ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ НАТАЛІЇ ЧЕРНЕГИ
Тест на виявлення депресії
Депресивний розлад поширений у дітей та підлітків у всьому світі, але він часто не розпізнається. Захворюваність на депресію зростає в більшості дітей після статевого дозрівання. Депресія є порушенням настрою, пригніченням фізичної та психологічної активності, придушенням власних бажань. Вона має багато різних симптомів, що ускладнює її виявлення батьками, вчителями та близькими.
Тест на виявлення схильності до депресії
Прочитайте твердження і вкажіть "Так" чи "Ні". У кінці тесту ви знайдете ключі до розуміння вашого результату тесту.

Ваше (або вашої дитини) самопочуття протягом останніх двох тижнів, у тому числі сьогодні:
 • 1
  Я настільки нещасливий або нещаслива та почуваюсь сумно, що боюсь не витримати. / Моя дитина настільки нещаслива та сумна. Вона переживає, що не витримає цього.
 • 2
  Я відчуваю, що моє майбутнє безнадійне, а зміни можливі лише в гірший бік. / Моя дитина думає, що її майбутнє безнадійне, а зміни можливі лише в гірший бік.
 • 3
  Я відчуваю до себе огиду. / Моя дитина ставиться до себе з огидою.
 • 4
  Я звинувачую себе у всьому поганому, що тільки може відбутись. / Моя дитина звинувачує себе у всьому поганому, що тільки може трапитись.
 • 5
  Мене складно чимось зацікавити, у мене немає сил ні на що. / Мою дитину складно зацікавити, у неї немає сил на будь-які заняття.
 • 6
  Через постійну втому, я не можу виконувати більшість рутинних справ. / Моя дитина, через утому, не може виконувати звичних занять.
 • 7
  Я відчуваю себе нікчемою. / Моя дитина відчуває себе нікчемою.
 • 8
  Я постійно відчуваю провину. / Моя дитина постійно відчуває провину.
 • 9
  Я б наклав або наклала на себе руки за першої можливості. / Я відчуваю, що моя дитина наклала б на себе руки за першої нагоди.
Тепер порахуйте кількість відповідей "так" і подивіться ключ до тесту.

1-3 відповіді "так" — легка депресія
4-5 відповідей "так" — помірна депресія
6-7 відповідей "так" — виражена депресія
8-9 відповідей "так" — тяжка форма депресії

Ваша конфіденційність важлива для нас. Результати повністю анонімні. Результати тесту не є достатніми для встановлення діагнозу. Рекомендуємо звернутись на консультацію до психолога, психотерапевта чи психіатра.
Записуйтесь на консультацію та отримуйте якісну медичну допомогу від команди Наталії Чернеги та Школи дитячого харчування

Тести та статті, які можуть вас зацікавити